استخدام

با سلام.

لطفا موارد زیر را بطور دقیق مطالعه فرمایید و سپس نسبت به تکمیل فرم اقدام کنید. لازم به تذکر است فرمهایی که بدون توجه به این راهنما و بصورت ناقص تکمیل شوند مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

1- آشنایی با گروه مهندسی کاشانه؟

این گروه مهندسی در زمینه سیستمهای حفاظتی و امنیتی شامل دربهای اتوماتیک، کرکره برقی، دوربینهای مداربسته، دزدگیر واعلام سرقت، اعلام و اطفاء حریق، هوشمند سازی ساختمان و کلیه مباحث مرتبط با حفاظت الکترونیک ساختمان فعالیت دارد  و از سال 1380 در این زمینه فعال است.

این گروه اقدام به راه اندازی دفتر جدیدی در شهر اصفهان جهت پوشش استان اصفهان و استانهای همجوار نموده است و این فراخوان جهت جذب نیرو در دفتر اصفهان می باشد.


2- این فرم برای استخدام و همکاری در چه زمینه هایی است و چه افرادی مجاز به تکمیل فرم هستند؟

این فراخوان بسیاری از زمینه ها را شامل می شود.در فرم قسمتی بعنوان “فعالیت هایی که قادر به انجام آن دهستید کدامند؟ ( یک یا چند مورد)” وجود دارد که شما زمینه مورد علاقه خود را انتخاب کنید. گزینه ها و شرح آنها بدین شکل است:

*کار اداری: مخصوص انجام امور اداری و دفتری در هر زمینه ای می باشد. بعنوان مثال اگر شما توانایی انجام امور منشی گری، کارپردازی، حسابداری، انبارداری و … را دارید این فیلد را انتخاب نمایید.

در صورت انتخاب این گزینه مواردی که قادر به انجام آن هستید و یا در انجام آنها تجربه دارید را حتما در قسمت “سایر موارد و توضیحات ( اگر موردی را لازم به ذکر می دانید و یا توانایی و قابلیتهایی دارید که در فرم مذکور اشاره نگردیده است در این محل بنویسید) ” توضیح دهید.

اگر فقط علاقمند به یکی از امور کارپردازی یا منشی یا امور کامپیوتری هستید، این گزینه را انتخاب نکنید و فقط گزینه مربوط به علاقه خود را در گزینه های بعدی فرم انتخاب کنید.

بازاریابی تلفنی: افرادی که توانایی یا سابقه بازاریابی تلفنی دارند می توانند این گزینه را انتخاب کنند. بازاریابی  تلفنی هم در محل دفتر شرکت و هم بصورت کار در منزل قابل انجام است. به کلیه افراد علاقمند به بازاریابی چه تلفنی و چه حضوری آموزشهای لازم در زمینه سیستمهای حفاظتی ارایه می شود و در صورت نیاز امکان برگزاری دوره های آموزش بازاریابی توسط کارشناسان بازاریابی برای افراد پس از گزینش هم وجود دارد.

بازاریابی حضوری: افرادی که توانایی یا سابقه بازاریابی حضوری و یا ویزیتوری دارند می توانند این گزینه را انتخاب کنند. بازاریابی  حضوری بصورت مراجعه به محل مشتری و ویزیت می باشد. به کلیه افراد علاقمند به بازاریابی چه تلفنی و چه حضوری آموزشهای لازم در زمینه سیستمهای حفاظتی ارایه می شود و در صورت نیاز امکان برگزاری دوره های آموزش بازاریابی توسط کارشناسان بازاریابی برای افراد پس از گزینش هم وجود دارد.

کارپردازی: اگر فقط علاقمند به انجام امور کارپردازی هستید، این گزینه را انتخاب کنید. اگر علاقمند یا قادر به انجام امور دیگری علاوه بر این هستید گزینه امور ادرای را انتخاب کنید و در قسمت توضیحات آنها را شرح دهید.

تعمیرکار الکترونیک: اگر دارای سابقه کار در این زمینه هستید این گزینه را انتخاب کنید. در صورت انتخاب این گزینه حتماً سابقه فعالیت و یا میزان آشنایی خود با تعمیرات را در قسمت توضیحات آخرین فیلد فرم توضیح دهید. (تعمیرات در دفتر شرکت شامل تعمیر بردهای دزدگیر اماکن و خودرو، بردهای کنترل درب برقی، برد دی وی آر و دوربین مداربسته و … می باشد).

تعمیرکار الکترومکانیک: اگر دارای سابقه مرتبط و توانایی انجام تعمیرات الکتروموتورها و جک و موتورهای درب و کرکره برقی هستید این گزینه را انتخاب کنید. سابقه فعالیت خود را حتما در فیلد توضیحات آخر فرم شرح دهید.

امور کامپیوتری و اینترنتی: اگر در زمینه کامپیوتر و اینترنت مسلط هستید و یا سابقه کاری در موارد زیر را دارید این گزینه را انتخاب کنید و شرح کامل آن را در آخرین فیلد فرم وارد کنید. مواردی مانند تسلط به طراحی با فتوشاپ، پریمایر، تولید محتوا، طراحی سایت و وردپرس، مدیریت و ساخت وبلاگ، ثبت و مدیریت آگهی های اینترنتی و یا آشنایی مقدماتی با کامپیوتر و اینترنت برای فعالیتهای عادی مورد نظر می باشد.

منشی: اگر علاقمند به فعالیت بصورت منشی هستید، این گزینه را انتخاب کنید.

نصاب و خدمات فنی: اگر سابقه فعالیت در زمینه سیستمهای حفاظتی و دربهای اتوماتیک را دارید این گزینه را انتخاب کنید و شرح کامل و دقیق میزان فعالیت و سابقه خود را شرح دهید. افرادی که دوره های فنی و حرفه ای را گذرانده اند و یا سابقه آشنایی با برق را دارند و تمایل به فعالیت بعنوان کارآموز دارند می توانند این گزینه را انتخاب کنند و سپس در فیلد آخر فرم و در قسمت توضیحات، علاقه به کارآموزی در نصب و خدمات فنی را درج کنند.

سرمایه گذاری و توسعه در زمینه های جدید مد نظر شرکت: این گزینه مخصوص افرادی است که علاقمند هستند تا در زمینه های کاری شرکت مانند دوربینهای مداربسته، درب اتوماتیک، هوشمند سازی و … فعالیت کنند و قادر به سرمایه گذاری نیز هستند. این سرمایه گذاری شامل ایجاد دفاتر جدید و یا ارایه محصولات جدید در سبد کالایی دفتر استان اصفهان می باشد. لازم به ذکر است سرمایه گذاری بصورت مشارکتی خواهد بود و فردسرمایه گذار در مدیریت و اجرای روند سرمایه گذاری دخیل خواهد بود. ضمناً این شرکت از پذیرش سرمایه و پرداخت سود بدون مشارکت فرد آورنده معذور است.

3- حداقل حقوق مورد نظر به ازای متوسط 44 ساعت کار در هفته ( تکمیل این فیلد اجباری است)

تکمیل این فیلد برای کلیه افراد اجباری است، در صورتیکه نیاز به توضیحاتی دارید می توانید مبلغ مورد نظر را در این فیلد وارد کنید و در فیلد توضیحات آنرا شرح دهید.

4- تسلط به سایر زبانها: در صورتیکه به هر یک از زبانهای خارجی دیگر مسلط هستید در فیلد آخر فرم حتماً زبان مورد نظر و میزان تسلط خود را توضیح دهید.

5- پس از تکمیل فرم، یک نسخه عکس پرسنلی و درصورتیکه فایل رزومه هم دارید، یک نسخه از آن را به آدرس ایمیل  kashanehgroup.com@gmail.com  ارسال کنید. فراموش نکنید که نام و نام خانوادگی خود را در قسمت موضوع ایمیل وارد کنید.

6- کلیه اطلاع رسانی های آینده از طریق شماره موبایل ثبت شده در فرم انجام می پذیرد.

لینک به فرم ثبت نام:

لینک فرم ثبت نام و استخدام